Kurs Ücretleri

Anasayfa » Özel Güvenlik Eğitimi » Kurs Ücretleri

ÖNEMLİ NOT: Özel Güvenlik Kursları Ücretleri ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce; özel güvenlik eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için on bir farklı dersimize, konularında üst düzey uzman olan ve halen aktif görevlerine devam eden on bir farklı eğitmenimizin girdiğini, her öğrencimize (30.-TL değerinde kurumumuz tarafından hazırlanmış profesyonel güvenlik eğitim CD’si ve güvenlik eğitimi kitabından oluşan) Özel güvenlik eğitim Kiti hediye edildiğini, ayrıca silahlı güvenlik eğitimi gören arkadaşlarımızın güvenlik kursu dönemi boyunca; uzun 9mm (9×19), kısa 9mm (9×17) ve 7,65mm (7,65×17) çapında 3 farklı silah türünü tanıyarak sertifika sürecinde 30 mermi attığını, farklı türdeki havalı tabancalarımızla sınırsız sayıda atış yaparak özel güvenlik eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz. Silahlarımız; Jericho Fb 941 Compact 9mm, Canik 55 TP-9 9mm, CZ75 9mm, Sarsılmaz Kılınç 2000 9mm, Sarsılmaz K2 9mm, Browning 7,65mm ve Kırıkkale kısa 9mm

(TÜM BUNLAR, ÜCRET DÂHİLİNDE OLUP EKSTRA BİR ÜCRET KESİNLİKLE TALEP EDİLMEMEKTEDİR.) 


ÖZEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Kurs Süresince

                 1000.-TL

                   750.-TL

2 Ay Taksit
525 TL x 2 = 1050.-TL  380 TL x 2 = 760.-TL
3 Ay Taksit
360 TL x 3 = 1080.-TL  260 TL x 3 = 780.-TL
4 Ay Taksit
275 TL x 4 = 1100.-TL  200 TL x 4 = 800.-TL


SAĞLIK RAPORU:
Özel güvenlik sertifikası almak isteyenler için devlet hastanelerinde alınma zorunluluğu vardır. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz.Bu doğrultuda “silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2020 yılı için 200.-TL dir.

SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA KİMLİK KARTI İÇİN YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR;

KİMLİK KARTI HARCI: 2020 yılı itibari ile 904.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir.Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur.

Silahsız  özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

ÖNEMLİ NOT: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.


ÖZEL GÜVENLİK YENİLEME EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

SİLAHLI YENİLEME 

SİLAHSIZ YENİLEME 

Kurs Süresince
                   750.-TL                    550.-TL
3 Ay Taksit
260 TL x 3 = 780.-TL 190 TL x 3 = 570.-TL
4 Ay Taksit
200 TL x 4 = 800.-TL 150 TL x 4 = 600.-TL


ÖNEMLİ NOT: 
Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için;

Kimlik kartı harcı yatırmayacak ve Sağlık Raporu almayacaklardır.


“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız. Ya da size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

Detaylı bilgi: www.OzelGuvenlikizmir.com

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!