Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz?

      Kökleri 1984 de atılan Sarızeybek Şirketler Grubu olarak en iyi, en doğru, en kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunmayı amaç edindik. Kendi alanımızda bölgenin en büyük, bağlantıları en güçlü ve gelişmiş merkezi durumundayız. Yaptığımız işin en iyisiyiz! Verdiğimiz hizmetlerin bütünü ile Sinerji oluşturup sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizin sonrasında da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bugüne dek hizmet verdiğimiz tüm dallarda, bireysel olarak 55 bini aşkın kişinin ve bulundukları sektörlerde liderliğini ispatlamış 1700 üzerinde ki seçkin firmanın tercihi olmaktan gurur duymaktayız.
      Tüm kadromuzla kaliteyi, güvenilirliği, doğru bilgi edindirmeyi, samimiyeti ve içtenliği ilke edinerek, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmayı amaçladık. İnsanlığın iyiliğe ve doğruluğa olan ihtiyacını benimseyip, maddi kaygıları ikinci plana alarak, müşteri memnuniyetine yönelik çalışmaya odaklandık.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

AMACIMIZ
En güncel teknolojileri takip edip uygulayarak yüksek standartlarda hizmet kalitesi sağlamak, koşulsuz müşteri memnuniyeti odağı ile sektöre yenilikçi çözümler ve farklılıklar yaratarak, Türkiye’de ki eğitim ve danışmanlık sektörünü uluslararası standartlara çıkararak, yer aldığı sektörlerde Pazar payı en yüksek şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
• Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklılık
• Takım Ruhu ve dayanışma
• Huzurlu ve mutlu çalışma ortamı
• Yenilikçilik
• Dürüstlük ve profesyonellik
• Hizmet Kalitesinde sürdürülebilirlik

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip, kaliteden ödün vermeden bu ihtiyaçların en kısa sürede en verimli şekilde giderilmesini sağlamak.

E-Bülten

Sarızeybek Şirketler Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!