OSGB Hizmetleri

OSGB Hizmetleri

Anasayfa » OSGB Hizmetleri

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemizle yıllardır müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu birçok alanda kaliteli hizmet veriyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği OSGB Hizmetlerimizi çözüm odaklı, gelişmiş altyapımızla sizlere sunmaktayız.

ÇÖZÜM ODAKLI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SİSTEMİMİZ
İş sağlığı ve güvenliği kanunun ve bu kanunun yürütülmesine ilişkin yönetmeliklerin gerekliliklerini yerine getirirken çözüm odaklı ve proaktif yaklaşımla çalışırız. Bu bakış açımızla; İş akışını engellemeyen tedbirleri zamanında alır, işletmenizin ve çalışanların veriminde artış sağlarız.

TÜM DOKÜMANLARINIZA 7/24 ULAŞABİLME İMKANI
İş sağlığı ve güvenliği OSGB hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin hazırlanan tüm evraklar ve dokümantasyon en geç 3 iş günü içerisinde internet tabanlı Bulut Bilgi İşlem Platformumuza aktırılır. Firma yetkilileri, söz konu belge ve dokümanlara 7 gün 24 saat istedikleri an, istedikleri ortamda ulaşabilir, görüntüleyebilir veya çıktı alabilirler.

GERÇEK A SINIFI HİZMETİMİZ
OSGB hizmetlerimiz 20 yıl tecrübeye sahip gerçek A sınıfı iş güvenliği uzmanı yöneticimiz ve farklı meslek kollarında uzmanlık sağlamış iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarından oluşan ekibi tarafından koordine edilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız ile iş yeri hekimlerimiz bu koordinasyon çerçevesinde hizmet vermektedir.

REFERANSLARIMIZ
Referanslarımızın bizim en büyük hazinemiz olduğu gerçeği ile çalışırız. Sunduğumuz her bir hizmetin en iyisi ve en kalitelisi olması ise bizim ilk amacımızdır. Ayrıca bulunduğu sektörde liderliğini ispatlamış, seçkin firmaların da tercihi olmak, onur kaynağımızdır. Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

E-Bülten

Sarızeybek Şirketler Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!