TMGDK Hizmetleri

TMGDK Hizmetleri

Anasayfa » TMGDK Hizmetleri

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemizle yıllardır müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu birçok alanda kaliteli hizmet veriyoruz. Gelişmiş altyapımızı Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetlerimizde de sizlere sunmaktayız. Üstelik en uygun fiyat garantisiyle.

SARIZEYBEK Tmgdk Olarak Verdiğimiz Hizmet Esnasındaki Farklarımız;

  • Tehlikeli Madde Danışmanlığı hizmeti verdiğimiz kurumlara Yangın Eğitimi ve Acil Durum Tatbikatlarını yılda 1 defa 6.seviye uzmanlarımızla ücretsiz olarak vererek her personeli ayrı ayrı sertifikalandırmaktayız. Örnek tatbikatımız için lütfen tıklayınız.
  • Türkak Sertifikalı PKD hazırlama yetkisine sahip danışmanlarımız tarafından işletmede Patlamadan Korunma Dokümanı (PKD) hazırlama zorunluluğu olup olmadığını tespit edip, ATEX Yönetmeliği kapsamında bu dokümanın hazırlamasını ve güncellemesini sağlamaktayız.
  • Hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin hazırlanan tüm evraklar ve dokümantasyon en geç 3 iş günü içerisinde internet tabanlı Bulut Bilgi İşlem Platformumuza aktırılır. Firma yetkilileri, söz konu belge ve dokümanlara 7 gün 24 saat istedikleri an, istedikleri ortamda ulaşabilir, görüntüleyebilir veya çıktı alabilirler.
  • Tehlikeli atık gönderimi aşamasında Atık Etiketleri düzenlenmesini sağlamakla birlikte atık aracında bulunması gereken belgelerin ve teçhizatların kontrolünü sağlamakta, alınan tehlikeli maddeler ile ilgili belge eksikliği olduğu takdirde, tedarikçi firmalarla iletişime geçilip bilgilendirme yapmakta, karşı taraftan kaynaklı cezai sorumlulukları bertaraf etmekteyiz.
  • İşletmede bulunan proseslerde meydana gelebilecek kaza ve riskleri tespit edip, tatbikatlar yaptırmakta, meydana gelebilecek zararı en aza indirerek, çalışanların bilgi ve becerilerini arttırmaktayız.
  • IMDG (Tehlikeli Maddelerin Denizyoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik) sertifikasına sahip danışmanlarımız ile Çok Modlu Uluslararası Taşıma Evrakı ve ilgili belgeleri düzenleyip, zorunlulukları ve kullanımı ile ilgili gerekli eğitimleri vermekteyiz.

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!