• Blog Post

  Pratik ve Uygulamalı Eğitim

  Eğitimlerimizi sadece teorik olarak vermekle yetinmiyoruz. Gerçekçi ve yerinde uygulamalı, pratik eğitimlerimizle pekiştirerek daha da olumlu sonuçlar almak için sizlerle birlikte çalışıyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hedef Odaklı Eğitimler

  Doğru zamanda, doğru yerde, olması gerekeni ve nasıl kullanacağını en iyi şekilde eğiterek, optimum fayda sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız sizlerle birlikte hedefimize en doğru ve en kısa yoldan ulaşabilmektir.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Kontrol Sizde!

  Biz sadece eğitim vermekle kalmıyoruz, çalışanların eğitimi sindirerek en yararlı şekilde ve sinerjik bir ortamda iş hayatlarına da geçirebilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece her açıdan daha verimli bir çalışma ortamı yaratılmasında katkıda bulunuyoruz.Kişisel gelişime yönelik; etkili iletişim, motivasyon gibi eğitimlerimiz ile kurumsallık içerisindeki bireyselliği verimliliğe yönelik pekiştiriyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Özelleştirilmiş Eğitimler

  Eğitimlerimizde ki tüm uygulamaları, en önemlisinden en basitine kadar, özenle ve dikkatle veriyoruz. Sahip olduğumuz tüm birikimleri sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hazinemiz; Referanslarımız

  Referanslarımızın bizim en büyük hazinemiz olduğu gerçeği ile çalışıyoruz. Sunduğumuz her bir hizmetin en iyisi ve en kalitelisi olması ise bizim tek amacımız. Çözüm ortağı olduğumuz tüm referanslarımızın aslında “kendimize” yaptığımız birer yatırım olduğu bilinciyle ilerliyoruz.

  Devamını Oku

Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi

Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitiminin Amacı : Kurumlar da çalışan orta ve üst kademe yöneticilerin , işletme ve bölüm çıkarlarını üst seviyeye çıkarmak için  karar verme ve problem çözme yönlerinin geliştirilmesi ve yetkinlik ile donatılmasının  sağlanmasıdır. Eğitim programı; karar verme sürecindeki aşamaları ve problem çözme tekniklerini içermektedir. işleyişte  daha sonraki yaşamlarında bunları pratik hayata geçirmeleri için gerekli teknikler aktarmaktadır.

Eğitimin Hedefleri :
Problem çözme ve karar verme eğitimi sonunda, eğitime katılacak olan bireyler;

Karar verme ve problem çözmenin gerekliliğini ve sürecini tanımlayabilecek,
Problemleri doğru tanımlayabilecek ve eksiksiz olarak analiz edebilecek,
Karar verme ve problem çözmede başlıca temel aşamaları öğrenecek ve uygulamalarla pratik kazanacaktır.

Eğitimin Şekli :

Tartışma ve değerlendirmeler
Kişilik ve Profil analizi
Bireysel ve grup egzersizleri
Oyunlar ve değerlendirmeler

Hedef Kitle : Karar verme mekanizmasında yer alan ilk, orta ve üst kademe yöneticiler.

Süre : 8-16 saat

Katılımcı Sayısı : 15-20 kişilik gruplar halinde.

 

Devamını Oku