• Blog Post

  Pratik ve Uygulamalı Eğitim

  Eğitimlerimizi sadece teorik olarak vermekle yetinmiyoruz. Gerçekçi ve yerinde uygulamalı, pratik eğitimlerimizle pekiştirerek daha da olumlu sonuçlar almak için sizlerle birlikte çalışıyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hedef Odaklı Eğitimler

  Doğru zamanda, doğru yerde, olması gerekeni ve nasıl kullanacağını en iyi şekilde eğiterek, optimum fayda sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız sizlerle birlikte hedefimize en doğru ve en kısa yoldan ulaşabilmektir.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Kontrol Sizde!

  Biz sadece eğitim vermekle kalmıyoruz, çalışanların eğitimi sindirerek en yararlı şekilde ve sinerjik bir ortamda iş hayatlarına da geçirebilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece her açıdan daha verimli bir çalışma ortamı yaratılmasında katkıda bulunuyoruz.Kişisel gelişime yönelik; etkili iletişim, motivasyon gibi eğitimlerimiz ile kurumsallık içerisindeki bireyselliği verimliliğe yönelik pekiştiriyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Özelleştirilmiş Eğitimler

  Eğitimlerimizde ki tüm uygulamaları, en önemlisinden en basitine kadar, özenle ve dikkatle veriyoruz. Sahip olduğumuz tüm birikimleri sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hazinemiz; Referanslarımız

  Referanslarımızın bizim en büyük hazinemiz olduğu gerçeği ile çalışıyoruz. Sunduğumuz her bir hizmetin en iyisi ve en kalitelisi olması ise bizim tek amacımız. Çözüm ortağı olduğumuz tüm referanslarımızın aslında “kendimize” yaptığımız birer yatırım olduğu bilinciyle ilerliyoruz.

  Devamını Oku

Koçluk Becerilerini Geliştirme Eğitimi

Koçluk Becerilerini Geliştirme Eğitiminin Amacı : Tüm Yönetim kademelerinin ; etkili ilişki kurma, yönetsel beceriler elde etme, çalışanlarını motivasyonu yükseltmek için gerekli donanıma sahip olmak.

Eğitimin Hedefleri :
Koçluk becerilerini geliştirme eğitimi sonunda, eğitime katılacak olan katılımcılar;

Başarılı bir yönetici olmak için gereken koçluk becerilerini öğrenecek.
Kurum çalışanlarının her birini kurumun bir bireyi olduğunu hissettirecek doğru materyallere sahip olacak.
Sorunlar karşısında duyguları ile değil reel çözümler ile hareket etmeyi öğrenecek.
Her yönetici bir alt çalışanına koçluk etmeyi öğrenecek ve her biri koçluk becerileri hakkında bilgi sahibi olabilecek,
Performans sorunlarının iyileştirme yöntemlerinin farkında olabileceklerdir.

Eğitimin Şekli :İnteraktif.

Hedef Kitle : Bireylerin özel ve iş hayatındaki kişisel gelişimi, yetenekler ve becerikliliğini ortaya çıkarmak isteyen yöneticiler.

Süre : 8-16 saat

Katılımcı Sayısı : 15-20 kişilik gruplar halinde.

 

Devamını Oku