• Blog Post

  Pratik ve Uygulamalı Eğitim

  Eğitimlerimizi sadece teorik olarak vermekle yetinmiyoruz. Gerçekçi ve yerinde uygulamalı, pratik eğitimlerimizle pekiştirerek daha da olumlu sonuçlar almak için sizlerle birlikte çalışıyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hedef Odaklı Eğitimler

  Doğru zamanda, doğru yerde, olması gerekeni ve nasıl kullanacağını en iyi şekilde eğiterek, optimum fayda sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız sizlerle birlikte hedefimize en doğru ve en kısa yoldan ulaşabilmektir.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Kontrol Sizde!

  Biz sadece eğitim vermekle kalmıyoruz, çalışanların eğitimi sindirerek en yararlı şekilde ve sinerjik bir ortamda iş hayatlarına da geçirebilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece her açıdan daha verimli bir çalışma ortamı yaratılmasında katkıda bulunuyoruz.Kişisel gelişime yönelik; etkili iletişim, motivasyon gibi eğitimlerimiz ile kurumsallık içerisindeki bireyselliği verimliliğe yönelik pekiştiriyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Özelleştirilmiş Eğitimler

  Eğitimlerimizde ki tüm uygulamaları, en önemlisinden en basitine kadar, özenle ve dikkatle veriyoruz. Sahip olduğumuz tüm birikimleri sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hazinemiz; Referanslarımız

  Referanslarımızın bizim en büyük hazinemiz olduğu gerçeği ile çalışıyoruz. Sunduğumuz her bir hizmetin en iyisi ve en kalitelisi olması ise bizim tek amacımız. Çözüm ortağı olduğumuz tüm referanslarımızın aslında “kendimize” yaptığımız birer yatırım olduğu bilinciyle ilerliyoruz.

  Devamını Oku

Takım Oluşturma Eğitimi

Takım Oluşturma Eğitiminin Amacı : Bu eğitim ;şirketlerin temel taşı olan biz ve ben kavramlarını ayırtmak içindir. Ben kavramının getirdiği sorunlar ve sonucunda şirketlerin gördüğü zarar , biz kavramının sağladığı başarıları ön plana çıkaracaktır. Çalışanların; takım olmanın başarı unsurların  anlamalarını, takım olmanın kademelerini yakından tanımalarını, biz olmanın  özelliklerini ve nasıl uygulanacağını, öğrenerek kendilerine güvenmenin takımına olan faydalarını ortaya koymayı amaçlar. Program iki aşamalı olarak tasarlanmıştır. İlk 2 gün “Takım Oluşturma” ve son 2 gün “Takım Geliştirme” başlıklarını içermektedir. İki programın arasında minimum 1 ay maksimum 3 aylık zaman olması önerilmektedir.

Eğitimin Hedefleri :
Etkili takım oluşturma eğitimleri sonunda, eğitime katılacak olan bireyler;

Biz olma ruhunu anlayacak,
Biz olmanın neden gerektiğini kavrayabilecek,
Takım ruhunu ve kurum kültürünü güçlendirebilecek,
Takımın verimlilik, ilişkiler ve kalitesine sürekli ve artarak olumlu katkıda bulunabilecek,
Sorunlarını şikayet etmek yerine çözebilecek ve hedeflerinin önünde engel oluşturmasına izin vermeyecek, uyumlu ve yapıcı iletişim kurabilecek,
Takım üyelerine değer verecek ve bunu onları dikkatle dinleyerek gösterecek,
İdeal performansına ulaşmak için gerekli gelişim adımlarını atabilecek,
Zor durumlardaki davranışları ile saygı ve güven uyandıracaklardır.

Eğitimin Şekli :

Kapsamlı ve interaktif bilgi paylaşımı
Bireysel ve grup egzersizleri
Vaka çalışmaları
Oyunlar

Hedef Kitle : Kurum içindeki başarıyı ve hedefleri yakalamak için takım olmanın gerekliliğine inan herkes.

Süre : 8-16 saat

Katılımcı Sayısı : 15-20 kişilik gruplar halinde.

 

Devamını Oku