• Blog Post

  Pratik ve Uygulamalı Eğitim

  Eğitimlerimizi sadece teorik olarak vermekle yetinmiyoruz. Gerçekçi ve yerinde uygulamalı, pratik eğitimlerimizle pekiştirerek daha da olumlu sonuçlar almak için sizlerle birlikte çalışıyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hedef Odaklı Eğitimler

  Doğru zamanda, doğru yerde, olması gerekeni ve nasıl kullanacağını en iyi şekilde eğiterek, optimum fayda sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız sizlerle birlikte hedefimize en doğru ve en kısa yoldan ulaşabilmektir.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Kontrol Sizde!

  Biz sadece eğitim vermekle kalmıyoruz, çalışanların eğitimi sindirerek en yararlı şekilde ve sinerjik bir ortamda iş hayatlarına da geçirebilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece her açıdan daha verimli bir çalışma ortamı yaratılmasında katkıda bulunuyoruz.Kişisel gelişime yönelik; etkili iletişim, motivasyon gibi eğitimlerimiz ile kurumsallık içerisindeki bireyselliği verimliliğe yönelik pekiştiriyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Özelleştirilmiş Eğitimler

  Eğitimlerimizde ki tüm uygulamaları, en önemlisinden en basitine kadar, özenle ve dikkatle veriyoruz. Sahip olduğumuz tüm birikimleri sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hazinemiz; Referanslarımız

  Referanslarımızın bizim en büyük hazinemiz olduğu gerçeği ile çalışıyoruz. Sunduğumuz her bir hizmetin en iyisi ve en kalitelisi olması ise bizim tek amacımız. Çözüm ortağı olduğumuz tüm referanslarımızın aslında “kendimize” yaptığımız birer yatırım olduğu bilinciyle ilerliyoruz.

  Devamını Oku

Etkili İletişim Eğitimi

Etkili İletişim Kurma Eğitiminin Amacı : Eğitimin temel amacı çalıştığı kurum içinde ilişkileri anlamaya ve yönetmeye dayalı iletişimin ortak diline  sahip olabilmek için, iletişimde etkili olan teknik  becerileri kazandırmak.

Eğitimin Hedefleri :
Etkili İletişim Eğitimi sonunda, eğitime katılacak olan katılımcılar;

İletişimi aktif ve bireye indirgemenin sonucunda da ki tepkiyi yorumlayacak.
İletişim sonucu elde ettiği başarıyı hissedecek
Eğitim sonucu tabana inmeyi ve yükseğe erişmeyi hissedecek.
Doğru İletişim ile İş hayatında saygı görmenin kendine ve kuruma olan etkisini görecek.

Eğitimin Şekli :
Örnek vaka çalışması,
İletişim noksanlığında ki Profillerin analizi,
Grup çalışmaları ve analizler.

Katılımcı Profili : Şirket kültürünü ve başarısını çalıştığı unvana istinaden yukarı çekmek için ilişki içinde bulunduğu insanlar ile ETKİLİ İLETİŞİM KURMAK zorunda olan herkes.

Süre : 8-16 saat

Katılımcı Sayısı : 15-20 kişilik gruplar halinde.

 

Devamını Oku