• Blog Post

  Pratik ve Uygulamalı Eğitim

  Eğitimlerimizi sadece teorik olarak vermekle yetinmiyoruz. Gerçekçi ve yerinde uygulamalı, pratik eğitimlerimizle pekiştirerek daha da olumlu sonuçlar almak için sizlerle birlikte çalışıyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hedef Odaklı Eğitimler

  Doğru zamanda, doğru yerde, olması gerekeni ve nasıl kullanacağını en iyi şekilde eğiterek, optimum fayda sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız sizlerle birlikte hedefimize en doğru ve en kısa yoldan ulaşabilmektir.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Kontrol Sizde!

  Biz sadece eğitim vermekle kalmıyoruz, çalışanların eğitimi sindirerek en yararlı şekilde ve sinerjik bir ortamda iş hayatlarına da geçirebilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece her açıdan daha verimli bir çalışma ortamı yaratılmasında katkıda bulunuyoruz.Kişisel gelişime yönelik; etkili iletişim, motivasyon gibi eğitimlerimiz ile kurumsallık içerisindeki bireyselliği verimliliğe yönelik pekiştiriyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Özelleştirilmiş Eğitimler

  Eğitimlerimizde ki tüm uygulamaları, en önemlisinden en basitine kadar, özenle ve dikkatle veriyoruz. Sahip olduğumuz tüm birikimleri sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

  Devamını Oku
 • Blog Post

  Hazinemiz; Referanslarımız

  Referanslarımızın bizim en büyük hazinemiz olduğu gerçeği ile çalışıyoruz. Sunduğumuz her bir hizmetin en iyisi ve en kalitelisi olması ise bizim tek amacımız. Çözüm ortağı olduğumuz tüm referanslarımızın aslında “kendimize” yaptığımız birer yatırım olduğu bilinciyle ilerliyoruz.

  Devamını Oku

Çatışma Yönetimi Eğitimi

Çatışma Yönetimi Eğitiminin Amacı : Şirketlerin karmaşık ve yoğun yapıların bir sonucu olarak, çalışan ve ait oldukları grupların kendi iç dinamiğinde ki çatışmalar pek çok şirket için yöneticilerin en çok zamanını alan hususların başındadır.Bu durum işletme verimliliğine de önemli ölçüde etki etmektedir.Çatışma yönetimi eğitimi programında, yöneticilere, çatışmaların ortaya çıkış unsurlarına göre nasıl ele alınacağı konusunda bir bakış açısı kazandırılması ve departmanlar arası çatışmaların çözümlenebilmesi için psikolojik ve tekniksel desteği nasıl sağlayacaklarını anlatılarak, çatışma yönetimi konusunda becerilerinin geliştirmeleri  ve mevcudu nasıl geliştireceklerini gösteren yol gösterici bir eğitim amaçlanmaktadır.

Eğitimin Hedefleri :
Çatışma Yönetimi Eğitimi sonunda, eğitime katılacak olan bireyler;
Grupların çatışma içinde ki yeri ve kaynağını tanımlayabilecek,
Çatışmaların varoluş  nedenlerini analiz edebilecek ve çatışma nedenlerini çözümleme konusunda ki gerçek teknikleri  kullanabilecek,
Çevrelerindeki kişilerin iş hayatı ve özel yaşantılarındaki duygularını kontrol etme yetkinliğine ulaşabilecek,
sorunlara karşı gerçekçi yaklaşımları sağlanmasını ve şirkete yeni vizyon yaratmaları ve bağlılıklarını artırmasını sağlayabileceklerdir.

Eğitimin Şekli :
Katılım düzeyi yüksek bilgi paylaşımı,
Farklı çatışma durumlarını çözümlemek için vaka analizleri,
Değişik ve farklı çatışma durumlarını analiz etmek için örneklemeler ile grup çalışması yapmak.

Hedef Kitle : Şirket içi İlişkiler arası çatışmaları anlamak, çözümlemek ve yönetmek için gerekli bilgi donanımına sahip olmak isteyen Yönetici ve yönetici adayları.

Süre : 8-16 saat

Katılımcı Sayısı : 15-20 kişilik gruplar halinde.

 

Devamını Oku